• Voorraad en Visie
  • Snel en Vakkundig
  • Kwaliteitsmerken
  • Advies nodig? Bel: 030-2897161
ArtikelAantal
Verwijder
In Winkelwagen

uitgelichte producten

per pagina

10 producten

Cable assembly 10 mtr Belden 7804ES SMPTE PVC Lemo FUW / PUW Romal
Cable assembly 10 mtr Belden 7804ES SMPTE PVC Lemo FUW / PUW Romal 1 stuk Artikel: 26520
Niet op voorraad? Levertijd is dan 3-5 werkdagen vanuit ons eigen atelier. Wilt u een andere lengte? Neem contact met ons op!
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 646,00 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
EZ-RJ HD pro termination kit Platinum tools 90151
EZ-RJ HD pro termination kit Platinum Tools 90151 1 stuk Artikel: 25540

Inhoud: crimptool, professionele schaar, stripper + 10 RJ45 CAT. 5e connectoren
Wordt geleverd in nylon hoes met rits.

Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 155,94 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Flexible low loss communication coax Times microwave systems LMR-400 zwart
Flexible low loss communication coax Times Microwave Systems LMR-400 zwart 1 meter Artikel: 21358
Voorraad: meter
Niet op voorraad
€ 3,97 per 1 meter
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
meter
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 3.00 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 3.00 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 21630
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 10,84 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Haspel Schill GT310.RM zwart
Haspel Schill GT310.RM zwart 1 stuk Artikel: 14178
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 57,50 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
plastickous 1 mm Romal zwart
plastickous 1 mm Romal zwart 100 meter Artikel: 9270
Voorraad: meter
Niet op voorraad
€ 9,97 per 100 meter
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
meter
+
Schill haspel GT380.RM 100 mtr Belden 7804ES SMPTE PVC Lemo FUW kd / PUW kd Romal
Schill haspel GT380.RM 100 mtr Belden 7804ES SMPTE PVC Lemo FUW kd / PUW kd Romal 1 stuk Artikel: 26476
Niet op voorraad? Levertijd is dan 3-5 werkdagen vanuit ons eigen atelier. De connectoren zijn voorzien van een extra gaiter.
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 1.072,00 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
U/UTP Cat.6 Belden 2424DB blauw
U/UTP Cat.6 Belden 2424DB blauw 500 meter Artikel: 25441
Voorraad: meter
Niet op voorraad
€ 598,50 per 500 meter
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
meter
+
UHD BNC connector rearTWIST met zwarte tule t.b.v. 1694F Neutrik NBNC75BUU11X
UHD BNC connector rearTWIST met zwarte tule t.b.v. 1694F Neutrik NBNC75BUU11X 1 stuk Artikel: 23188
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 2,21 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
VMVL H05VV-F 3G0.75 qmm Romal zwart
VMVL H05VV-F 3G0.75 qmm Romal zwart 100 meter Artikel: 4005
Voorraad: meter
Niet op voorraad
€ 47,25 per 100 meter
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
meter
+
per pagina

10 producten