• Technische groothandel sinds 1932
  • Levering uit eigen voorraad
  • Advies nodig? Bel: 030-2897161
ArtikelAantal
Verwijder
In Winkelwagen

uitgelichte producten

per pagina

5 producten

19 inch wandbehuizing 12HE 635x600x450mm Intellinet 711906 zwart
19 inch wandbehuizing 12HE 635x600x450mm Intellinet 711906 zwart 1 stuk Artikel: 25173
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 140,25 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Displayport kabel Pureinstall - 1.50 meter Purelink PI5000-015 zwart
Displayport kabel Pureinstall - 1.50 meter PureLink PI5000-015 zwart 1 stuk Artikel: 20566
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 19,30 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
DMX kabel Belden BE43906 zwart
DMX kabel Belden BE43906 zwart 1000 meter Artikel: 9864
Dit artikel kan voor u op lengte gespoeld worden in veelvouden van 1 meter.
Voorraad: meter
Niet op voorraad
Uw prijs: € 3.037,40 per 1000 meter
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
meter
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 0.50 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 0.50 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 23479
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 7,22 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Haspel Schill GT310.MFK zwart
Haspel Schill GT310.MFK zwart 1 stuk Artikel: 18931
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 96,87 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
per pagina

5 producten