• Voorraad en Visie
  • Snel en Vakkundig
  • Kwaliteitsmerken
  • Advies nodig? Bel: 030-2897161
ArtikelnrAantal
Verwijder
In Winkelwagen

Patchkabels gearmeerd

per pagina

7 producten

Van hoog naar laag sorteren
F.O. patchkabel LC/LC mm OM3 duplex armoured - 1 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC mm OM3 duplex armoured - 1 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 24205
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 12,91 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC mm OM3 duplex armoured - 10 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC mm OM3 duplex armoured - 10 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 24208
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 40,71 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC mm OM3 duplex armoured - 3 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC mm OM3 duplex armoured - 3 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 24206
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 19,09 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC mm OM3 duplex armoured - 5 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC mm OM3 duplex armoured - 5 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 24207
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 25,27 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC SM OS1/2 duplex armoured - 1 meter Romal blauw
F.O. patchkabel LC/LC SM OS1/2 duplex armoured - 1 meter Romal blauw 1 stuk Artikelnr: 24201
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 12,20 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC SM OS1/2 duplex armoured - 10 meter Romal blauw
F.O. patchkabel LC/LC SM OS1/2 duplex armoured - 10 meter Romal blauw 1 stuk Artikelnr: 24204
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 22,00 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC SM OS1/2 duplex armoured - 3 meter Romal blauw
F.O. patchkabel LC/LC SM OS1/2 duplex armoured - 3 meter Romal blauw 1 stuk Artikelnr: 24202
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 14,38 per 1 stuk
-
stuk
+
per pagina

7 producten

Van hoog naar laag sorteren