• Voorraad en Visie
  • Snel en Vakkundig
  • Kwaliteitsmerken
  • Advies nodig? Bel: 030-2897161
ArtikelAantal
Verwijder
In Winkelwagen

Glasvezel

Pagina
per pagina

1-12 van 93 producten

Van hoog naar laag sorteren
Dispenser afsluitbaar 120 ml. Romal
Dispenser afsluitbaar 120 ml. Romal 1 stuk Artikel: 26353
Deze dispenser is afsluitbaar, door de verdeler een kwart slag te draaien gaat deze niet lekken.
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 12,75 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
EasyGet  2.00 mm tip voor lemo SMPTE female connector Romal
EasyGet 2.00 mm tip voor lemo SMPTE female connector Romal 1 stuk Artikel: 25822
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 109,42 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
EasyGet  2.00 mm tip voor lemo SMPTE male connector Romal
EasyGet 2.00 mm tip voor lemo SMPTE male connector Romal 1 stuk Artikel: 25821
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 84,18 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
EasyGet 400x Glasvezel  Inspectie scope WIFI  met 5 tips
EasyGet 400x Glasvezel Inspectie scope WIFI met 5 tips 1 stuk Artikel: 25820
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 1.178,45 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Ethylalcohol 96%, fles 1 liter Romal
Ethylalcohol 96%, fles 1 liter Romal 1 stuk Artikel: 26354
Geschikt voor het schoonmaken van glasvezelconnectoren.
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 12,05 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
F2 contact extraction tool Lemo DCS.F2.035.PN
F2 contact extraction tool Lemo DCS.F2.035.PN 1 stuk Artikel: 23323
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 28,54 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel cleaner 1.25 mm LC. MU Fujikura
Glasvezel cleaner 1.25 mm LC. MU Fujikura 1 stuk Artikel: 21371
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 71,16 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel cleaner 2,00mm - SMPTE LEMO Fujikura
Glasvezel cleaner 2,00mm - SMPTE LEMO Fujikura 1 stuk Artikel: 26182
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 83,05 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel cleaner 2.00 mm brand M20 Ibc
Glasvezel cleaner 2.00 mm brand M20 IBC 1 stuk Artikel: 19277
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 105,52 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel cleaner 2.50 mm SC. FC, ST en E2000 Fujikura
Glasvezel cleaner 2.50 mm SC. FC, ST en E2000 Fujikura 1 stuk Artikel: 21370
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 71,16 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 1.00 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 1.00 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 24205
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 12,91 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 10.0 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 10.0 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 24208
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 40,71 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Pagina
per pagina

1-12 van 93 producten

Van hoog naar laag sorteren