• Voorraad en Visie
  • Snel en Vakkundig
  • Kwaliteitsmerken
  • Advies nodig? Bel: 030-2897161
ArtikelnrAantal
Verwijder
In Winkelwagen

Glasvezel

Pagina
per pagina

1-12 van 58 producten

Van hoog naar laag sorteren
Dispenser afsluitbaar 150 ml. Romal
Dispenser afsluitbaar 150 ml. Romal 1 stuk Artikelnr: 26353
Deze dispenser is afsluitbaar, door de verdeler een kwart slag te draaien gaat deze niet lekken.
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 12,75 per 1 stuk
-
stuk
+
EasyGet  2.00 mm tip voor lemo SMPTE female connector Romal
EasyGet 2.00 mm tip voor lemo SMPTE female connector Romal 1 stuk Artikelnr: 25822
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 109,42 per 1 stuk
-
stuk
+
EasyGet  2.00 mm tip voor lemo SMPTE male connector Romal
EasyGet 2.00 mm tip voor lemo SMPTE male connector Romal 1 stuk Artikelnr: 25821
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 84,18 per 1 stuk
-
stuk
+
EasyGet 400x Glasvezel  Inspectie scope WIFI  met 5 tips Romal
EasyGet 400x Glasvezel Inspectie scope WIFI met 5 tips Romal 1 stuk Artikelnr: 25820
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 1.178,45 per 1 stuk
-
stuk
+
Ethylalcohol 96%, fles 1 liter Romal
Ethylalcohol 96%, fles 1 liter Romal 1 stuk Artikelnr: 26354
Geschikt voor het schoonmaken van glasvezelconnectoren.
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 12,05 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex  - 0.50 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex - 0.50 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 23479
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 8,51 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex  - 1.00 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex - 1.00 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 19209
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 8,98 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex  - 10.00 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex - 10.00 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 22103
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 17,38 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex  - 15.0 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex - 15.0 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 23245
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 22,04 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex  - 2.00 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex - 2.00 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 23112
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 9,91 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex  - 20.0 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex - 20.0 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 22654
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 26,71 per 1 stuk
-
stuk
+
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex  - 3.00 meter Romal groen
F.O. patchkabel LC/LC MM OM3 duplex - 3.00 meter Romal groen 1 stuk Artikelnr: 21630
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 10,84 per 1 stuk
-
stuk
+
Pagina
per pagina

1-12 van 58 producten

Van hoog naar laag sorteren