Glasvezel Patchkabel 10.00 mtr Romal LC-LC Duplex geel 1 stuk verpakking

  • Prijs exclusief BTW
  • 1 stuk
  • Neem contact met ons op als je dit product wilt bestellen.
    stuk Niet op voorraad
€ 11,60 per 1 stuk
stuk
Stel een vraag
Voeg toe aan bestellijst
Glasvezel Patchkabel 10.00 mtr Romal LC-LC Duplex geel 1 stuk verpakking
Meer informatie
Meer informatie
Artikelnummer19918
MerkRomal
TypenummerLC-LC Duplex
KleurGeel
Opmaak10.0 meter
ProducttypeLC-LC
ProductkenmerkSinglemode OS1/2
HalogeenvrijJa
Product bijlagen
Scroll to top