Mededeling inzake leveringen en afhalen Lees meer

Glasvezel Patchkabel Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 1.00 mtr Romal geel 1 stuk verpakking

  • Prijs exclusief BTW
  • 1 stuk
  • Neem contact met ons op als je dit product wilt bestellen.
    stuk Niet op voorraad
€ 6,27 per 1 stuk
stuk
Stel een vraag
Voeg toe aan bestellijst
Glasvezel Patchkabel Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 1.00 mtr Romal geel 1 stuk verpakking
Meer informatie
Meer informatie
Artikelnummer19207
MerkRomal
KleurGeel
Opmaak1.00 meter
HalogeenvrijJa
Product bijlagen
Scroll to top