Glasvezel Patchkabel 1.00 mtr Romal LC-SC Duplex aqua 1 stuk verpakking

  • Prijs exclusief BTW
  • 1 stuk
  • Neem contact met ons op als je dit product wilt bestellen.
    stuk Niet op voorraad
€ 5,55 per 1 stuk
stuk
Stel een vraag
Voeg toe aan bestellijst
Glasvezel Patchkabel 1.00 mtr Romal LC-SC Duplex aqua 1 stuk verpakking
Meer informatie
Meer informatie
Artikelnummer19208
MerkRomal
TypenummerLC-SC Duplex
KleurAqua
Opmaak1.00 meter
ProducttypeLC-SC
ProductkenmerkMultimode OM3
HalogeenvrijJa
Product bijlagen
Scroll to top