• Technische groothandel sinds 1932
  • Levering uit eigen voorraad
  • Advies nodig? Bel: 030-2897161
ArtikelAantal
Verwijder
In Winkelwagen

Patchkabels gearmeerd

per pagina

8 producten

Van hoog naar laag sorteren
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 1.00 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 1.00 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 24205
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 12,91 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 10.0 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 10.0 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 24208
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 40,71 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 3.00 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 3.00 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 24206
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 19,09 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 5.00 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Multimode OM3 LC-LC Duplex - 5.00 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 24207
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 25,27 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 1.00 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 1.00 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 24201
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 12,20 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 10.0 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 10.0 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 24204
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 22,00 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 3.00 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 3.00 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 24202
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 14,38 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 5.00 mtr Romal aqua
Glasvezel Patchkabel Gearmeerd Singlemode OS1/2 LC-LC Duplex - 5.00 mtr Romal aqua 1 stuk Artikel: 24203
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
Uw prijs: € 21,00 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
per pagina

8 producten

Van hoog naar laag sorteren