• Voorraad en Visie
  • Snel en Vakkundig
  • Kwaliteitsmerken
  • Advies nodig? Bel: 030-2897161
ArtikelAantal
Verwijder
In Winkelwagen

Patchkabels

Pagina
per pagina

1-12 van 62 producten

Van hoog naar laag sorteren
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 0.50 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 0.50 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 23479
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 8,51 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 1,00 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 1,00 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 19209
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 8,98 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 15.0 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 15.0 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 23245
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 22,04 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 2.00 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 2.00 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 23112
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 9,91 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 20.0 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 20.0 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 22654
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 26,71 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 3.00 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 3.00 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 21630
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 10,84 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 30.0 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 30.0 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 24536
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 36,04 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 5.00 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 5.00 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 19923
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 12,71 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 7.00 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-LC Duplex - 7.00 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 23244
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 14,58 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-SC Duplex - 0.50 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-SC Duplex - 0.50 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 25143
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 8,29 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-SC Duplex - 1.00 mtr Romal blank
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-SC Duplex - 1.00 mtr Romal blank 1 stuk Artikel: 19208
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 8,76 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-SC Duplex - 10.0 mtr Romal blauw
Glasvezel Patchkabel Multimode OM3 LC-SC Duplex - 10.0 mtr Romal blauw 1 stuk Artikel: 25147
Voorraad: stuk
Niet op voorraad
€ 17,16 per 1 stuk
(Alle prijzen zijn exclusief BTW)
-
stuk
+
Pagina
per pagina

1-12 van 62 producten

Van hoog naar laag sorteren